Raporto një Problem

Asenshu Anime Recap 1x7

Asenshu - Viti 2019

Asenshu – Viti 2019
Dec. 19, 2019

komente

  • Dbz4ever19/12/2019Përgjigjiuni

    Ishte vertet viti me i mire i Asenshu.Ju falenderoj per te gjithe punen e palodhur qe keni bere gjate gjithe kesaj kohe dhe per te gjitha serialet dhe filmat qe na keni mundesuar.Jam vertet i lumtur kur e shikoj kete website te mrekullueshem te shkoje lart e me larte.Jeni me te miret dhe kurre mos ndaloni se punuari.Ju uroj sa me shume sukses per vitin ne vazhdim. ASENSHU THE BEST!!!

  • Pano20/12/2019Përgjigjiuni

    Jeni faqja më e mirë në Shqipëri për Anime! Ju falenderoj shumë që na keni ofruar Anime! Jeni më të mirët!

  • Dark20/12/2019Përgjigjiuni

    Super montazh, super faqe!

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)