Boruto: Naruto Next Generations 1x30

Sharingani vs. Shpata e Vetëtimës, Kiba Dhëmb Ujku!

 • Serverat Alternativ shërbejnë për të Shikuar ose Shkarkuar Videon në Hoste të tjera.
 • Ju rekomdandojmë të përdorni Serverin "Asenshu", pasi ka më pak reklama.
 • Serverat Alternativ shërbejnë për të Shikuar ose Shkarkuar Videon në Hoste të tjera.
 • Ju rekomdandojmë të përdorni Serverin "Asenshu", pasi ka më pak reklama.

SERVERAT ALTERNATIV:

Boruto: Naruto Next Generations: Episodi 30
Feb. 26, 2019

Boruto: Naruto Next Generations Sezoni 1

komente

 • Lendi27/02/2019Përgjigjiuni

  Perse nuk i nxirni serit nje nga nje .. por e keni ber nje seri po nje seri jo

  • admin27/02/2019Përgjigjiuni

   Çfarë të të themi? Kaq mundemi edhe kaq po bëjmë, mos i shiko nëse s’të pëlqen.

 • Lendi06/03/2019Përgjigjiuni

  Te me falesh po un e kish llafin se keni nxier deri te episodi 31 dhe pastaj kalon direkt ne 45

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)