Dragon Ball Super 1x130

Episodi 130

Një betejë e fuqishme mes Gokut dhe Jirenit do shfaqë fuqitë e fshehura të këtij të fundit. A do mjaftojë kjo për ta mposhtur Gokun? Po Goku a do mund t’ia dalë i vetëm?

Dragon Ball Super: Episodi 130 – Me Titra Shqip
Mar. 18, 2018

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)