Raporto një Problem

Naruto 1x52

Ebisu Rikthehet: Stërvitja më e fortë e Narutos deri më Tani!

 Mp4Upload

May. 03, 2019

Naruto Sezoni 1

komente

 • raul05/05/2019Përgjigjiuni

  kur del ep 53?

 • raul06/05/2019Përgjigjiuni

  kur del ma ep 53?

 • raul08/05/2019Përgjigjiuni

  qitne be ma ep 53 se prrall e bonet

  • admin08/05/2019Përgjigjiuni

   O Mbret, mblidhi pellumbat dhe shko shikoje Episodin 53 se ka një javë që ka dal. Kontrollo më mirë herë tjetër 😉

 • raul08/05/2019Përgjigjiuni

  gabimi jem se se kum dit se o dal kim menu se ni sezon o veq

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)