Raporto një Problem

Naruto 2x64

Motivimi Zero: Djali Ziliqarë!

 

Serverat Alternativ


Asenshu Mp4Upload RapidVideo VeryStream 

Naruto: Episodi 64
May. 26, 2019

Naruto Sezoni 2

komente

 • Besim31/05/2019Përgjigjiuni

  kur del be ma episodi 65 se shum e vanut
  spo jeni ngjendje ni episod me qit ma mir mshilne faqen kejt be

  • admin01/06/2019Përgjigjiuni

   Mos na ndiq më. Do të të bllokojmë ne aksesin në Web që mos të shohësh më se ndoshta e ke më lehtë ashtu?

 • Besim01/06/2019Përgjigjiuni

  po ma leht o qashtu

 • Besim01/06/2019Përgjigjiuni

  pse si qitet edhe episodet 67 68

  • admin01/06/2019Përgjigjiuni

   Ty do të bllokojmë aksesin. Nuk do shohësh më episode, Raul dhe Besim dhe ndonjë emër tjetër që ke shpikur.

 • Besim01/06/2019Përgjigjiuni

  qysh ashtu edhe adin a

 • Besim01/06/2019Përgjigjiuni

  ape bllokon ma shpejt ajo se skam vakt

 • Naruto01/07/2019Përgjigjiuni

  Kur do Dali 68

 • Haxhi07/07/2019Përgjigjiuni

  Kur del 68

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)