Raporto një Problem

Naruto 2x72

Një Gabim nga e Shkuara: Një Fytyrë u Zbulua!

 

Serverat Alternativ


Asenshu Mp4Upload RapidVideo

Naruto: Episodi 72
Jul. 27, 2019

Naruto Sezoni 2

komente

 • Kur Del episodi 73

 • Ilir30/07/2019Përgjigjiuni

  Kur del be Ma episodi 73 amuni me qit pak Ma shpejt

 • Monkey d luffy30/07/2019Përgjigjiuni

  Shoci si ma frejk!! Ta perkthysh cdo dit ep te narutos tlodhet koka!,prit saber!!

 • Ilir30/07/2019Përgjigjiuni

  Me mu e ke ti

 • Monkey d luffy01/08/2019Përgjigjiuni

  Un tregoj se asni faqe shqiptare ska perkthy naruto kaq shum ep dhe ti i kerkon te gjitha menjeher qe eshte e pamundur,dhe ti ankohesh nxirni ma shpejt tej a don tlujsh karet me mundin e ktinve!.

 • Ilir01/08/2019Përgjigjiuni

  Oti une e di qe qashtu Qysh Po thu ti o edhe mos shaj se ska nevoj AMA une Po thom mi qit veq edhe do episoda pak Ma shpejt sa tkryhet qekjo pjes a me garan

 • Ilir02/08/2019Përgjigjiuni

  Kush je ti mos valle je pjes e stafit te asenshus

 • Ilir02/08/2019Përgjigjiuni

  Ateher perse Po perzihesh ne qdo gje nese o dikush qe duhet me ba kallxu neve qka me ba e keshtu gjera Jan stafi I asenshus jo ti

 • Monkey d luffy03/08/2019Përgjigjiuni

  Skan koh ata me u marr me ju!

 • Ilir03/08/2019Përgjigjiuni

  Po ti paske dhe pastaj nderhyn nqdo gje

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)