Raporto një Problem

The Seven Deadly Sins 1x1

Shtatë Mëkatet Vdekjeprurëse

 

Serverat Alternativ


Asenshu Mp4Upload RapidVideo VeryStream Openload Streamango 

The Seven Deadly Sins: Episodi 1
Aug. 19, 2019

The Seven Deadly Sins Sezoni 1

komente

 • Me ne fund nje anime e mir

 • lobo19/08/2019Përgjigjiuni

  anime shum i mir

 • Elton19/08/2019Përgjigjiuni

  Vazhdoni me ket seri se shum e mir

 • meliodas20/08/2019Përgjigjiuni

  sa super anime plz vazhdoni me kto seri

 • gisi20/08/2019Përgjigjiuni

  fokusohuni ma shum te kjo anine se jan supee

 • L3louch23/08/2019Përgjigjiuni

  Super anime ju lutem vazhdoni me episodin tjeter

 • admin05/09/2019Përgjigjiuni

  Kur ky episod të arrij 500 Shikime, atëherë do të nxjerrim episodin 2.

 • Viruss05/09/2019Përgjigjiuni

  kane kaluar 500 shikime

  • admin05/09/2019Përgjigjiuni

   Janë shikime FAKE që i kanë bërë fansat me Refresh. Nuk i quajmë.

 • Monkey d luffy07/09/2019Përgjigjiuni

  Bëhuni të sinqert mor se nuk ham barr ne

 • Gogoli08/09/2019Përgjigjiuni

  Eshete e vertete dhe edi me siguri sepse e bera une ke te shkote 780

 • Monkey d luffy09/09/2019Përgjigjiuni

  Më bëhet qejfi që jan disa persona real dhe e pranojn se e kan bërë
  Respekte! bro

 • bro10/09/2019Përgjigjiuni

  po kuur do i nxirrni episodet e tjera?

 • anime anime10/09/2019Përgjigjiuni

  po kuur do i nxirrni episodet e tjera?

 • gisi10/09/2019Përgjigjiuni

  po kuur do i nxirrni episodet e tjera?

  • Monkey d luffy12/09/2019Përgjigjiuni

   Kur do bëhen 500 shikime këto shikime që jan jan refresh

 • ghoul12/09/2019Përgjigjiuni

  po pra n fillim qen 382 shikime shkun me rifresh 780 nime jan 931 780 ninus 931 baraz 151 plus 382 baraz 533 jan mush pra 500 shikime kur keni me e qit

 • The Seven Deadly Sins01/10/2019Përgjigjiuni

  Po qitne mos pritoni

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)