Filma

19
My Hero Academia: All Might Rising
9
BD-Rip

My Hero Academia: All Might Rising

Serverat Alternativ shërbejnë për të Shikuar ose Shkarkuar Videon në Hoste të tjera. Ju rekomdandojmë të përdorni Serverin “Asenshu”, ...
Dragon Ball Z: Fusion Reborn
9.4
720p

Dragon Ball Z: Fusion Reborn

RAPORTO PROBLEM Gjithësia është vendosur në kaos dimensional ndërsa të vdekurit kthehen në jetë. Tani Goku dhe      Vexhita duhet të gjurmojnë ...
Naruto: Shippûden: Sunny Side Battle!
7.6
720p

Naruto: Shippûden: Sunny Side Battle!

Sunny Side Battle! është një OVA që u lançua me Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution. Bëhet fjalë për Itaçin, i cili gatuan ...
Dragon Ball Z: Battle of Gods
9.9
720p

Dragon Ball Z: Battle of Gods

Luftëtarët Z duhet të ndeshen me Zotin e Shkatërrimit, Lordin Bills, por vetëm një Zot mund të përballet me një Zot, por me krijimin e Zotit ...
Dragon Ball: Episode of Bardock
10
720p

Dragon Ball: Episode of Bardock

Ky është vazhdimi i aventurave të Bardok, babait të heroit Goku. Ai ka udhëtuar në të shkuarën dhe aty takon disa miq të rinj dhe armiq. Pas disa ...
The Girl Who Leapt Through Time
5.5
720p

The Girl Who Leapt Through Time

Makoto Konno është në vitin e fundit të shkollës së mesme, por ka shumë kohë të vendosë se çfarë të bëjë me të ardhmen e saj. Në mes të durimit ...
Dragon Ball Z: Return of Cooler
10
720p

Dragon Ball Z: Return of Cooler

Ylli i Madh Big Geti, zbarkon në Planetin e Ri Namek dhe fillon të thithë të gjithë energjinë e tij. Dende, rojtari i ri i Tokës e ndjen ...