Raporto një Problem
Crystal Sky of Yesterday

Crystal Sky of Yesterday

Feb. 20, 2020
Vlerësimi Yt: 0
10 4 Vota

Video trailer

Përkthyes

Ms.Todoroki
Përkthyes

Stafi

Përshkrimi

Historia e disa studentëve të shkollës së lartë në një fshat kinez, ëndrrat e tyre, miqësitë dhe romancat.

 

Shiko / Shkarko


AnimeShqipTv VeryStream

Crystal Sky of Yesterday

Anime të Ngjajshme

Your Name | Kimi No Na Wa
A Letter to Momo
Charlotte OVA Special
The Girl Who Leapt Through Time

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)