Dragon Ball: Episode of Bardock

Dragon Ball: Episode of Bardock

Dec. 17, 2011Japan20 Min.TV-PG
Vlerësimi Yt: 0
10 8 Vota

Video trailer

Përkthyes

Yoshihiro Ueda
Përkthyes

Stafi

Përshkrimi

Ky është vazhdimi i aventurave të Bardok, babait të heroit Goku. Ai ka udhëtuar në të shkuarën dhe aty takon disa miq të rinj dhe armiq. Pas disa ngjarjesh, ai transformohet në formën legjendare dhe aq të përfolur. Se çfarë është dhe çfarë ka ndodhur zbulojeni tani!

Dragon Ball: Episode of Bardock
Titulli ShqipSferat e Dragoit: Episodi i Bardokut
IMDb Rating7.6 940 Vota
TMDb Rating6.5 Vota

Anime të Ngjajshme

Naruto Shippuden the Movie The Lost Tower
Naruto: Find the Crimson Four-leaf Clover!
Dragon Ball Z: The History of Trunks
Dragon Ball Z: Super Android 13
Dragon Ball Z: Cooler’s Revenge
King of Thorn
My Hero Academia the Movie: The Two Heroes
My Hero Academia: All Might Rising
Dragon Ball: Goku’s Traffic Safety
Naruto Shippuden The Movie
Dream 9 Toriko & One Piece & Dragon Ball Z Super Collaboration Special!!
Honoo no Chuunin Shiken! Naruto vs Konohamaru

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)