Dragon Ball Z: Fusion Reborn

Dragon Ball Z: Fusion Reborn

Mar. 04, 1995Japan55 Min.PG
Vlerësimi Yt: 0
9.5 11 Vota

Video trailer

Përkthyes

mghdus
Përkthyes

Stafi

Përshkrimi

  Gjithësia është vendosur në kaos dimensional ndërsa të vdekurit kthehen në jetë. Tani Goku dhe      Vexhita duhet të gjurmojnë shkakun e kësaj trazire.

SERVERAT ALTERNATIV:

Dragon Ball Z: Fusion Reborn
Titulli ShqipSferat e Dragoit Z: Rilindja e Bashkimit
IMDb Rating7.8 7,724 Vota
TMDb Rating7.2 Vota

Anime të Ngjajshme

Honoo no Chuunin Shiken! Naruto vs Konohamaru
Dragon Ball Z: The Return of Cooler
Naruto Shippuden the Movie The Lost Tower
Dream 9 Toriko & One Piece & Dragon Ball Z Super Collaboration Special!!
Dragon Ball Z: Super Android 13
Naruto: Find the Crimson Four-leaf Clover!
Dragon Ball: Goku’s Traffic Safety
Naruto Shippuden The Movie
My Hero Academia: All Might Rising
King of Thorn
Dragon Ball Z: Cooler’s Revenge
Dragon Ball Z: Battle of Gods

koment

  • llegi15/04/2019Përgjigjiuni

    aty ku bashkohen goku me vexhiten esht paksa gabim me titra goxhita thot krijesen goku dhe vexhita do ta quaj goxhita

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)