Dragon Ball Z: Return of Cooler

Dragon Ball Z: Return of Cooler

Mar. 07, 1992Japan46 Min.NOT RATED
Vlerësimi Yt: 0
10 6 Vota

Video trailer

Përkthyes

Daisuke Nishio
Përkthyes

Stafi

Masako Nozawa isSon Goku / Son Gohan (voice)
Son Goku / Son Gohan (voice)
Ryou Horikawa isVegeta (voice)
Vegeta (voice)
Ryusei Nakao isCooler (voice)
Cooler (voice)
Tomiko Suzuki isDende (voice)
Dende (voice)
Toshio Furukawa isPiccolo (voice)
Piccolo (voice)
Mayumi Tanaka isYajirobe / Kuririn (voice)
Yajirobe / Kuririn (voice)
Toku Nishio isMr. Popo (voice)
Mr. Popo (voice)
Kōhei Miyauchi isMuten Roshi (voice)
Muten Roshi (voice)

Përshkrimi

Ylli i Madh Big Geti, zbarkon në Planetin e Ri Namek dhe fillon të thithë të gjithë energjinë e tij. Dende, rojtari i ri i Tokës e ndjen kërcenimin që po i bëhej njerëzve të tij dhe i kerkon Gokut ndihmë. Goku me shokët e tij do të përballen me Coolerin i cili është rikthyer më i fortë se kurrë.

Dragon Ball Z: Return of Cooler
Titulli ShqipドラゴンボールZ 激突!!100億パワーの戦士たち
TMDb Rating6.6 Vota

Anime të Ngjajshme

My Hero Academia the Movie: The Two Heroes
King of Thorn
Honoo no Chuunin Shiken! Naruto vs Konohamaru
Dragon Ball Super: Broly
Dragon Ball: Goku’s Traffic Safety
Dragon Ball Z: Battle of Gods
Dream 9 Toriko & One Piece & Dragon Ball Z Super Collaboration Special!!
Dragon Ball Z: Super Android 13
Dragon Ball: Episode of Bardock
Dragon Ball Z: Fusion Reborn
Dragon Ball Z: The History of Trunks
My Hero Academia: All Might Rising

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)