Raporto një Problem
Dragon Ball Z: The Return of Cooler

Dragon Ball Z: The Return of Cooler

Dragon Ball Z: The Return of CoolerJun. 30, 2019AL.13+
Vlerësimi Yt: 0
10 4 Vota

Video trailer

Përkthyes

Mr. Shadow
Përkthyes

Stafi

Përshkrimi

Cooler ka ringjallur veten si një robot dhe po skllavëron popullin e Namekut të Ri. Goku dhe skuadra duhet të ndihmojnë.

 

Serverat Alternativ


AnimeShqipTv Mp4Upload VeryStream Openload Streamango 

Dragon Ball Z: The Return of Cooler
Titulli ShqipSferat e Dragoit Z: Rikthimi i Coolerit
IMDb Rating10 2 Vota

Anime të Ngjajshme

Honoo no Chuunin Shiken! Naruto vs Konohamaru
Dragon Ball Z: Battle of Gods
My Hero Academia the Movie: The Two Heroes
King of Thorn
My Hero Academia: All Might Rising
Dragon Ball Z: The History of Trunks
Naruto Shippuden the Movie The Lost Tower
Dragon Ball: Episode of Bardock
Dream 9 Toriko & One Piece & Dragon Ball Z Super Collaboration Special!!
Dragon Ball: Goku’s Traffic Safety
Boruto: Naruto the Movie
Dragon Ball Z: Fusion Reborn

koment

  • A Man wITH CULTURE26/08/2019Përgjigjiuni

    omg…..si se kam ven reee

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)