My Hero Academia the Movie: The Two Heroes

My Hero Academia the Movie: The Two Heroes

Kush është Heroi yt?Feb. 15, 2019JP. 90 Min.
Vlerësimi Yt: 0
9.9 8 Vota

Video trailer

Përkthyes

mghdus
Përkthyes

Stafi

Përshkrimi

  • Serverat Alternativ shërbejnë për të Shikuar ose Shkarkuar Videon në Hoste të tjera.
  • Ju rekomdandojmë të përdorni Serverin "Asenshu", pasi ka më pak reklama.
  • Serverat Alternativ shërbejnë për të Shikuar ose Shkarkuar Videon në Hoste të tjera.
  • Ju rekomdandojmë të përdorni Serverin "Asenshu", pasi ka më pak reklama.

Historia zhvillohet para mbarimit të semestrit të parë dhe e gjithë klasa po shkon në një udhëtim. Sidoqoftë, All Might dhe Midoria janë të ftuar në një event në një ishull që ka të bëjë me studimin e fuqive. Atje, Midoria takon Melisën, një vajzë që është pa fuqi. Ai gjen një lidhje në këtë vajzë dhe sheh veten e tij të së kaluarës, kështu që ata bëhen miq shpejtë. Duket për njëherë sikur çdo gjë është në rregull në këtë udhëtim, apo jo?

SERVERAT ALTERNATIV:

My Hero Academia the Movie: The Two Heroes
Titulli ShqipBoku no Hero Academia: Futari no Hero
TMDb Rating8.9 Vota

Anime të Ngjajshme

Dragon Ball Z: Super Android 13
Dragon Ball Z: The History of Trunks
Boruto: Naruto the Movie
Dream 9 Toriko & One Piece & Dragon Ball Z Super Collaboration Special!!
Dragon Ball Z: Fusion Reborn
Dragon Ball: Episode of Bardock
Dragon Ball: Goku’s Traffic Safety
A Letter to Momo
Dragon Ball Super: Broly
My Hero Academia: All Might Rising
Naruto: Shippûden: Sunny Side Battle!
King of Thorn

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)