(+18) Devilman Crybaby

(+18) Devilman Crybaby

Oct. 01, 2019
Vlerësimi Yt: 0
8.5 6 Vota

Përkthyesi

Përkthyesi

Stafi

Video trailer

Përshkrimi

KJO ANIME ËSHTË PËR TË RRITUR! (+18)

Akira Fudo mëson nga shoku i tij i ngushtë Ryo Asuka që demonët do ringjallen dhe do të marrin botën nga njerëzit. Me njerëzit e pashpresë kundër këtij kërcënimi, Ryo sugjeron ta kombinojë me një demon. Me këtë, Akira bëhet Devilman, një krijesë me fuqinë e demoni por me zemër njeriu.

(+18) Devilman Crybaby
Data e LançimitOct. 01, 2019
Data e PërfundimitDec. 16, 2019

Sezonet dhe Episodet

1Sezoni 1 Oct. 01, 2019

Anime të Ngjajshme

Fate/Zero
Naruto
One-Punch Man
My Hero Academia: Episodet Speciale
Goblin Slayer
THE PROMISED NEVERLAND
Code Geass: Lelouch of the Rebellion
Saga of Tanya the Evil
Last Hero Inuyashiki
Dragon Ball Z Kai
Boruto: Naruto Next Generations
Highschool of the Dead

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)