Another

Another

Jun. 26, 2019
Vlerësimi Yt: 0
7.8 4 Vota

Përkthyesi

FallenKnight
Përkthyesi

Stafi

mghdus isRedaktor
Redaktor
Deku isRedaktor
Redaktor

Video trailer

Përshkrimi

Another
Titulli ShqipNjë Tjetër
Data e LançimitJun. 26, 2019
Data e PërfundimitOct. 18, 2019
Sezone2
Episode13

Sezonet dhe Episodet

1Sezoni 1 Jun. 26, 2019
SPSezoni SP Jun. 26, 2019

Anime të Ngjajshme

ReLIFE
Tokyo Ghoul
THE PROMISED NEVERLAND
Black Clover
Boruto: Naruto Next Generations
Code Geass: Lelouch of the Rebellion
Dororo
One Piece
Goblin Slayer
Sword Art Online: Alicization
(+18) Devilman Crybaby
Attack on Titan

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)