(+18) Ao-chan Can’t Study!

(+18) Ao-chan Can’t Study!

Apr. 23, 2019
Vlerësimi Yt: 0
7.5 8 Vota

Përkthyesi

FallenKnight
Përkthyesi

Stafi

Deku isRedaktim
Redaktim
mghdus isTypeSetting
TypeSetting

Video trailer

Përshkrimi

! Kjo Anime nuk rekomandohet për mosha nën 18 vjeç !

Kur Ao ishte në kopshtin e fëmijëve, ajo buzëqeshi vesh-në-vesh teksa ajo i tha shokëve të klasës se si babai i saj, një autor bestselling erotik, zgjodhi emrin e saj: “A si Apple (mollë) dhe O si  Orgji!” Kjo ditë vazhdon ta ndjekë dhjetë vjet më vonë kur studion me një synim të vetëm: të hyjë në një universitet elitar dhe të arrijë pavarësinë nga babai i saj njëherë e përgjithmonë. Ajo nuk ka rini për ta çuar dëm dhe nuk ka kohë për të menduar për djemtë… derisa shoku i saj i klasës, “Mbreti Normi” Kijima, i afrohet asaj me një rrëfim tronditës dashurie. Ajo përpiqet të humbasë Kijima-n, por ai thjesht nuk mund ta kuptoj … dhe ndërsa mendja e saj mendon gjëra të pista, ajo e kupton që babai i saj e ka ndikuar krejtësisht!

(+18) Ao-chan Can’t Study!
Titulli ShqipAo-chan Nuk mund të Studioj!
Data e LançimitApr. 23, 2019
Data e PërfundimitJan. 28, 2020
Sezone1
Episode12

Anime të Ngjajshme

The Rising of The Shield Hero
Boruto: Naruto Next Generations
Dragon Ball Z Kai
Noragami
One-Punch Man
Dragon Ball Super
(+15) Why the Hell are You Here, Teacher!?
Naruto
Goblin Slayer
Pingu in the City
Highschool of the Dead
Super Dragon Ball Heroes

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)