Asenshu Anime Recap™

Asenshu Anime Recap™

Oct. 02, 2018
Vlerësimi Yt: 0
7.4 7 Vota

Përkthyesi

Përkthyesi

Stafi

Video trailer

Përshkrimi

Lajme, Spoilera dhe shumë më shumë nga të gjitha nga Stafi i Asenshu.

Asenshu Anime Recap™
Titulli ShqipAsenshu Anime Recap™
Data e LançimitOct. 02, 2018
Data e PërfundimitOct. 02, 2018
Sezone1

Anime të Ngjajshme

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)