Boruto: Naruto Next Generations

Boruto: Naruto Next Generations

Apr. 05, 2017
Vlerësimi Yt: 0
9.6 177 Vota

Përkthyesi

mghdus,
Përkthyesi

Stafi

mghdus isEpisodet 45+
Episodet 45+
Anonim isPërkthim
Përkthim
V.Ç. isPërkthim
Përkthim
Deku isRedaktim
Redaktim

Video trailer

Përshkrimi

Jeta e shinobëve po ndryshon. Boruto Uzumaki, djali i Hokages së Shtatë Naruto Uzumaki, ka hyrë në akademi,  që të mësojë mënyrën e ninxhës. Tani, teksa shumë gjëra do të shpalosen, Historia e Borutos është gati të fillojë!

Boruto: Naruto Next Generations
Boruto: Naruto Next Generations
Titulli ShqipBORUTO: Brezat e Ardhshëm të Naruto
Data e LançimitApr. 05, 2017
Data e PërfundimitAug. 02, 2018
Sezone2
Episode68

Sezonet dhe Episodet

1Sezoni 1 Apr. 04, 2017
10

Anime të Ngjajshme

Highschool of the Dead
Black Clover
One Room
Dragon Ball Z Kai
Code Geass: Lelouch of the Rebellion
Super Dragon Ball Heroes
Saga of Tanya the Evil
My Hero Academia: Episodet Speciale
Pingu in the City
My Hero Academia
Charlotte
Dororo

komente

 • ahhahaa20/03/2019Përgjigjiuni

  Hale ska dal epizodi 98 qe 3/4dite ka duft me dal i Borutos

 • hahahahaha03/04/2019Përgjigjiuni

  a ka munsi ma shpesh me qit episode?

 • hahahaha21/04/2019Përgjigjiuni

  ka dal epizodi 103 perkthene ma shpejt plz

 • ahahahahahahahahahah14/05/2019Përgjigjiuni

  ka dal epizodi 105 perkthene ma shpejt plz

 • Yato5432117/05/2019Përgjigjiuni

  Boruto po behet shume anime kot

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)