Captain Tsubasa

Captain Tsubasa

Apr. 03, 2018
Vlerësimi Yt: 10
9 32 Vota

Përkthyesi

mghdus
Përkthyesi

Stafi

Video trailer

Përshkrimi

Episodet e rikrijuara të animes së famshme “Captain Tsubasa”. Episodet janë rikrijuar (Remastered) dhe detaje janë shtuar dhe janë ndryshuar. Kjo është ëndërra e Kapitenit Tsubasa i cili që i vogël e ka dashur futbollin. Ai shpërngulet në një qytet tjetër, aty ku ai fillon të jetoj ëndrrën e tij. Ai do të takoj shumë miq të rinj dhe do të ketë mjaft sfida. Ndiqni episodet plot emocionë të Kapiten Tsubasa!

Captain Tsubasa
Titulli Shqipキャプテン翼
Data e LançimitApr. 03, 2018
Data e PërfundimitJul. 31, 2018
Sezone1
Episode24

Sezonet dhe Episodet

Anime të Ngjajshme

91 Days
Sword Art Online: Alicization
Dragon Ball Super
Charlotte
Pingu in the City
(+15) Why the Hell are You Here, Teacher!?
Detective Conan
Tonari no Seki-kun
Black Clover
Tokyo Ghoul
No Game No Life
(+18) Ao-chan Can’t Study!

komente

 • Erion Koci16/08/2018Përgjigjiuni

  Jeni super faqje per anime me titra shqip me kte website te ri me nje super dezhanje bravo jeni super👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Marsel02/04/2019Përgjigjiuni

  Pese nuk hapen episodet e captain tasubasa

 • Kejsi27/08/2019Përgjigjiuni

  Kur do I nxirrni episodet e tjera

 • Kejsi27/08/2019Përgjigjiuni

  Dhe pse nuk hapen episodet

 • Doro05/09/2019Përgjigjiuni

  Pse nuk hapen ebisodet,ma tregonin arsyen

 • Besian06/10/2019Përgjigjiuni

  Pse nuk e vazhdoni capiten tsubasan ka dhe shume ep fantastike

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)