Detective Conan

Detective Conan

Vlerësimi Yt: 0
8.7 10 Vota

Përkthyesi

mghdus
Përkthyesi

Stafi

Video trailer

Përshkrimi

Djali i një shkrimtari të famshëm misterioz Jimmy Kudo, ka arritur famën e tij duke ndihmuar policinë lokale si një detektiv student. Ai ka qenë gjithmonë në gjendje të zgjidhë rastet më të vështira penale duke përdorur mençurinë e tij dhe fuqinë e arsyes.

Detective Conan
Titulli ShqipDetektivi Konan
Data e LançimitJan. 08, 1996
Data e PërfundimitAug. 04, 2018
Sezone1
Episode910

Sezonet dhe Episodet

Anime të Ngjajshme

Saga of Tanya the Evil
Demon Slayer
Goblin Slayer
Angels of Death
Dragon Ball Super
Fate/Zero
Sword Art Online: Alicization
Vinland Saga
Code Geass: Lelouch of the Rebellion
Highschool of the Dead
91 Days
Parasyte -the maxim-

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)