Përkthyesi

Ging Freecss
Përkthyesi

Stafi

Deku isRedaktor
Redaktor

Video trailer

Përshkrimi

Sudou Kaname, një student i zakonshëm i shkollës së mesme, merr një e-mail me ftesë për të provuar një aplikacion misterioz të quajtur “Darwin’s Game”. Kaname, pas lançimit të aplikacionit, tërhiqet në një lojë ku lojtarët luftojnë njeri-tjetrin duke përdorur superfuqitë e quajtura Sigils. Pa e ditur arsyen e gjithë kësaj, a mund të mbijetojë Kaname në beteja të furishme kundër lojtarëve të fuqishëm që e sulmojnë?

Darwin’s Game
Titulli ShqipLoja e Darwin
Data e LançimitJan. 17, 2020
Data e PërfundimitFeb. 28, 2020

Sezonet dhe Episodet

1Sezoni 1 Jan. 17, 2020

Anime të Ngjajshme

Dragon Ball Z Kai
The Rising of The Shield Hero
Charlotte
Super Dragon Ball Heroes
Last Hero Inuyashiki
Fate/Zero
Demon Slayer
Dr. Stone
Dororo
Vinland Saga
My Hero Academia
One Piece

koment

  • iliri22/02/2020Përgjigjiuni

    perse nuk po i hidhni ep sipas orarit qe e keni ber

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)