Death Note

Death Note

Dec. 13, 2019
Vlerësimi Yt: 0
9.6 20 Vota

Përkthyesi

Përkthyesi

Stafi

Video trailer

Përshkrimi

Një student inteligjent i shkollës së mesme bën në një kryqëzatë sekrete për të eleminuar kriminelët nga bota pasi zbuloi një fletore të aftë për të vrarë këdo që emri i të cilit shkruhet në të.

Death Note
Data e LançimitDec. 13, 2019
Data e PërfundimitJan. 25, 2020

Sezonet dhe Episodet

1Sezoni 1 Dec. 13, 2006

Anime të Ngjajshme

Angels of Death
Another
THE PROMISED NEVERLAND
Demon Slayer
Ao no Exorcist
Dragon Ball Super
Darwin’s Game
(+18) Devilman Crybaby
91 Days
Dororo

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)