Dr. Stone

Dr. Stone

Sep. 03, 2019
Vlerësimi Yt: 10
9.6 26 Vota

Përkthyesi

Përkthyesi

Stafi

Video trailer

Përshkrimi

Aventura fantastiko-shkencore ndjek dy djem të cilët luftojnë për të ringjallur njerëzimin pasi një krizë misterioze i ka lënë të gjithë në botë të kthyer në gur për disa mijëvjeçarë.

Dr. Stone
Titulli ShqipDr. Guri
Data e LançimitSep. 03, 2019
Data e PërfundimitJan. 24, 2020

Sezonet dhe Episodet

1Sezoni 1 Sep. 03, 2019

Anime të Ngjajshme

My Hero Academia: Episodet Speciale
Saga of Tanya the Evil
Dragon Ball Super
One-Punch Man
Darwin’s Game
The Seven Deadly Sins
Dororo
Fate/Zero
Tokyo Ghoul
Last Hero Inuyashiki
Sword Art Online: Alicization
Noragami

komente

 • reed08/09/2019Përgjigjiuni

  hej broo qitni epsoda te dr.stone

 • Uzumaki28/09/2019Përgjigjiuni

  Pse nuk hidhni me shumë episode ?

 • Anime boy29/09/2019Përgjigjiuni

  Me falni po episodet e reja te black clover kur do ti nxirni 😅😅😅😊

 • bobi06/10/2019Përgjigjiuni

  e po hidhni pak me shpejt episodet

 • boblleshi16/10/2019Përgjigjiuni

  pse nuk nxirrni dit per dit nga nje pjese te dr stones

 • Senku29/11/2019Përgjigjiuni

  O vlla pse nuk postoni me video te dr.stone u ben shum kohe

 • Taulant02/12/2019Përgjigjiuni

  Episodi i fundit per ket sezon nxirret te premten por me siguri eshte pune qe te ha shume kohe prandaj mos pyesni vazhdimisht per episodet e reja.

 • Senku kun21/12/2019Përgjigjiuni

  Qe 1 muaj e gjys nuk hidhni episode cfar po ndodh ??

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)