Dragon Ball Z Kai

Dragon Ball Z Kai

Mar. 07, 2019
Vlerësimi Yt: 10
9.8 46 Vota

Përkthyesi

mghdus
Përkthyesi

Stafi

Deku isRedaktor
Redaktor

Video trailer

Përshkrimi

Ribashkojuni Gokut dhe miqve të tij në një seri betejash kozmike! Toei ka reduktuar, rikthyer dhe pastruar animacionin e serisë origjinale të animuar të vitit 1989. Harku i tregimit është përpunuar për të ndjekur më mirë serinë e librave komik në të cilin është bazuar. Shfaqja gjithashtu përmban një hapje dhe përfundim të ri. Në seri, mjeshtri i arteve marciale Goku, dhe miqtë e tij të ndryshëm, luftojnë armiqtë gjithnjë e më të fuqishëm për të mbrojtur botën nga e keqja. A mundet mbrojtësi i Tokës të mposhtë demonët, të huajt dhe të tjerët?

Dragon Ball Z Kai
Titulli ShqipSferat e Dragoit Z Kai
Data e LançimitMar. 07, 2019
Data e PërfundimitFeb. 21, 2020
Sezone7
Episode185

Sezonet dhe Episodet

1Sezoni 1 Mar. 07, 2019
10

Anime të Ngjajshme

Noragami
Vinland Saga
No Game No Life
The Seven Deadly Sins
Tokyo Ghoul
Ao no Exorcist
Charlotte
My Hero Academia: Episodet Speciale
Goblin Slayer
Fate/Zero
Boruto: Naruto Next Generations
(+18) Devilman Crybaby

komente

 • Starix10/03/2019Përgjigjiuni

  Ej bro do te vashdoni me episodat e dragon ball z kai

 • Bekim15/03/2019Përgjigjiuni

  Kur do dalim episodet e tjera te dragon ball z kai ?

 • Cukur01/05/2019Përgjigjiuni

  Do vazhdoni m epiaodet

 • Bjordi05/05/2019Përgjigjiuni

  Kur do dalin episode te reja te dragon ball
  Z kai

 • Boi06/09/2019Përgjigjiuni

  A do dalin episodet e tjera?

 • Ashqip06/02/2020Përgjigjiuni

  Vazhdoni me db kai ju lutem, sa her qe e shikoj me kujton momentet e femijerise!!

 • Ylli08/02/2020Përgjigjiuni

  Kur do dalin episodet e tjera

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)