(E PACENSURUAR) Why the hell are you here, Teacher!?

(E PACENSURUAR) Why the hell are you here, Teacher!?

Jan. 29, 2020
Vlerësimi Yt: 0
10 6 Vota

Përkthyesi

Ging Freecss
Përkthyesi

Stafi

Video trailer

Përshkrimi

KY VERSION ËSHTË I PACENSURUAR DHE NUK REKOMANDOHET PËR PERSONA NËN 18 VJEÇ!

17-vjeçari Ichirou Satou është një adoleshent normal i cili gjithmonë ndodh që të gjejë veten në situata të papërshtatshme me mësuesen e tij, Kana Kojima. Ndiqni këtë komedi erotike dashurie për aksidentet e tyre gjatë gjithë jetës së tyre të përditshme dhe se si Ichirou dhe Kana zgjedhin t’i trajtojnë ato.

(E PACENSURUAR) Why the hell are you here, Teacher!?
Data e LançimitJan. 29, 2020
Data e PërfundimitJan. 29, 2020

Sezonet dhe Episodet

1Sezoni 1 Jan. 29, 2020

Anime të Ngjajshme

One Room
The Seven Deadly Sins
Tonari no Seki-kun
Naruto Shippūden
One-Punch Man
Charlotte
Dragon Ball Super
ReLIFE
(E CENSURUAR) Why the Hell are You Here, Teacher!?
Captain Tsubasa
One Piece
Last Hero Inuyashiki

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)