My Hero Academia: Episodet Speciale

My Hero Academia: Episodet Speciale

Jan. 16, 2019
Vlerësimi Yt: 0
8.1 7 Vota

Përkthyesi

AnimeShqipTV
Përkthyesi

Stafi

Video trailer

Përshkrimi

Episodet Speciale të My Hero Academia.

My Hero Academia: Episodet Speciale
Titulli ShqipMy Hero Academia: OVA Specials
Data e LançimitJan. 16, 2019
Data e PërfundimitJan. 16, 2019
Sezone1
Episode1

Sezonet dhe Episodet

1Sezoni 1 Nov. 27, 2016

Anime të Ngjajshme

Black Clover
One-Punch Man
Code Geass: Lelouch of the Rebellion
Noragami
Boruto: Naruto Next Generations
THE PROMISED NEVERLAND
Last Hero Inuyashiki
Saga of Tanya the Evil
Attack on Titan
My Hero Academia
Sword Art Online: Alicization
Super Dragon Ball Heroes

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)