Naruto Shippūden

Naruto Shippūden

Feb. 15, 2007
Vlerësimi Yt: 10
9.6 161 Vota

Përkthyesi

Përkthyesi

Stafi

Deku isRecorder
Recorder

Video trailer

Përshkrimi

Naruto Shippuden është vazhdimi i serialit origjinal të animuar “Naruto”. Tregimi rrotullohet rreth një Uzumaki Naruto më të vjetër dhe pak më të pjekur dhe kërkimin e tij për të shpëtuar shokun e tij Uchiha Sasuke nga Shinobi i Gjarpërinjve, Orochimaru. Pas 2 vjet e gjysmë, Naruto më në fund kthehet në fshatin e tij Konoha dhe vendos të vendosë ambiciet e tij për të punuar, megjithëse nuk do të jetë e lehtë, pasi ai ka grumbulluar disa armiq (më të rrezikshëm), në ngjashmëri me organizatën shinobi ; Akatsuki.

Naruto Shippūden
Naruto Shippūden
Titulli Shqipナルト 疾風伝
Data e LançimitFeb. 15, 2007
Data e PërfundimitMar. 23, 2017
Sezone20
Episode500

Sezonet dhe Episodet

20Sezoni 20 Dec. 19, 2018
10

Anime të Ngjajshme

Saga of Tanya the Evil
No Game No Life
My Hero Academia: Episodet Speciale
(+18) Devilman Crybaby
Ao no Exorcist
Vinland Saga
Charlotte
Dragon Ball Z Kai
Noragami
Demon Slayer
Fate/Zero
Dragon Ball Super

komente

 • Elos02/03/2019Përgjigjiuni

  Si mund ti shikoj sezonet e meparshme te Naruto Shippuden

  • Deku27/08/2019Përgjigjiuni

   Nuk mundeni kaq episode kishim të Naruto Shipuden!

 • Diti Zejnullahu10/03/2019Përgjigjiuni

  Fillojani Ti postoni episzodet e sezonit 1 deri ne mbarim

 • Si mund ta shikojm naruto shipuden nga sezona 1?

 • Kakashi16/07/2019Përgjigjiuni

  postoni sezonin 1 te Naruto shippudes qa na duhet sezon 20 tani?

  • Deku27/08/2019Përgjigjiuni

   Nuk thoni sa mirë që e filluan si anime me ato pak mundësi që kishit por thua edhe çfarë na duhet sezon 20 tani më mirë pak sesa asgjë!

 • Blbalavav19/08/2019Përgjigjiuni

  Si mund ti shikojm nga epizoti i par

  • Deku27/08/2019Përgjigjiuni

   Nuk mundeni kaq episode kishim të Naruto Shipuden!

 • King27/10/2019Përgjigjiuni

  Perse se filloni nga episodi 1

 • Bisha19/12/2019Përgjigjiuni

  Pse se fillona ngaa episodi i par

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)