Naruto

Naruto

Oct. 03, 2002
Vlerësimi Yt: 10
9.7 213 Vota

Video trailer

Përshkrimi

Një bishë e fuqishme e njohur si Nëntë Bishti sulmon Konoha-n, Fshatin e Fshehur të Gjethes në Tokën e Zjarrit, një nga pesë Kombet e Mëdha Shinobi në Botën Ninxha. Në përgjigje, udhëheqësi i Konohas në atë kohë, Hokage i katërt, vulosë dhelprën brenda trupit të Naruto Uzumakiut të sapo lindur, duke e bërë Naruto-n një mik të kafshës; Ky proces i kushton Hokage-s së katërt jetën e tij, duke kërkuar që Hokage e Tretë të kthehet nga dalja në pension në mënyrë që të bëhet udhëheqës i Konoha-së përsëri. Si një fëmijë, Naruto është përbuzur nga komuniteti Konoha-s, i cili e trajton Naruto-n sikur ai të ishte Nëntë Bishti që sulmoi fshatin.

Naruto
Naruto
Titulli ShqipNaruto - Shqip
Data e LançimitOct. 03, 2002
Data e PërfundimitFeb. 08, 2007
Sezone4
Episode220

Sezonet dhe Episodet

1Sezoni 1 Oct. 03, 2002
10
2Sezoni 2 May. 04, 2019
10

Anime të Ngjajshme

Code Geass: Lelouch of the Rebellion
Dororo
Fate/Zero
Boruto: Naruto Next Generations
Sword Art Online: Alicization
Dr. Stone
Highschool of the Dead
My Hero Academia: Episodet Speciale
The Rising of The Shield Hero
Tokyo Ghoul
One Room
My Hero Academia

komente

 • Bekim15/02/2019Përgjigjiuni

  Kur do dali episodi i 15 i Narutos?

 • Marsel09/04/2019Përgjigjiuni

  Kur do hidhet episodi 42 i narutos

 • Gringo09/04/2019Përgjigjiuni

  Kur do te dale episodi i 42

 • Endrit10/04/2019Përgjigjiuni

  Pse keni ndaluar me episoda?

 • Saimir29/04/2019Përgjigjiuni

  Kur do dali episodi i 51

 • raul02/05/2019Përgjigjiuni

  kur del episodi 51 ma

 • raul17/05/2019Përgjigjiuni

  kur del episodi 61

 • Blin01/06/2019Përgjigjiuni

  Jeni mat mirt veq ma shum episode Naruto ju pershendes

  • admin01/06/2019Përgjigjiuni

   Respekte

  • emiri djali bakis01/06/2019Përgjigjiuni

   o mu knaq djali postoni ma shum

  • Cosmo04/06/2019Përgjigjiuni

   Jeni duke bere pune te mrekullueshme ju lutem mos ndaloni deri ne perfundim.

  • Cosmo04/06/2019Përgjigjiuni

   Jeni duke bere pune te mrekullueshme ju lutem mos ndaloni deri ne perfundim.

  • Blin08/06/2019Përgjigjiuni

   Pse be spo pustoni ma shum episoda

  • Eljano19/07/2019Përgjigjiuni

   Ju lutem nxirreni sezon 3 ju lutem

 • Naruto fan02/06/2019Përgjigjiuni

  Kur do dali ep 67

 • Naruto02/06/2019Përgjigjiuni

  Kur ka me dal ep.67,68,69,

  • Monkey d luffy17/07/2019Përgjigjiuni

   Ato dot dalin pe esh puna se duhet pun!!

 • Naruto ❤02/06/2019Përgjigjiuni

  Kur do te postohet ep 67

 • Naruto ❤02/06/2019Përgjigjiuni

  Jeni me te miret ju falenderoj shum per punen qe jeni duke bere ❤❤

 • Mmm03/06/2019Përgjigjiuni

  Kur del episodi 67

 • Itachi06/06/2019Përgjigjiuni

  Kur del episodi 68

 • Itachi06/06/2019Përgjigjiuni

  Kur del episodi i 68

 • BOSI09/06/2019Përgjigjiuni

  po boni super puni

 • Kurama09/06/2019Përgjigjiuni

  Jeni fantastik

 • Nuredin10/06/2019Përgjigjiuni

  Kur del episodi??

 • Shaban10/06/2019Përgjigjiuni

  Poston ma shum episoda te Narutos ju lutem

 • andi11/06/2019Përgjigjiuni

  Kur del 68

 • Finku12/06/2019Përgjigjiuni

  Duam me shume episode!!

  • Monkey d luffy15/07/2019Përgjigjiuni

   Naruto do vazhdoj po me kete llafin duam me shum ep,eshte paksa pun e veshtir se kto kete pun qe e bejne pa lek dhe nese ka vizitor ti ndihmosh ti ather do marrin lek.nepermjet atyre rekllamave qe dalin po duhen nje shum e madhe vizitor

 • Florin12/06/2019Përgjigjiuni

  Mur do te vashdoni me episodet e dragon ball z kai

 • NARUO10023/06/2019Përgjigjiuni

  PSE I NDALUT

  • Monkey d luffy14/07/2019Përgjigjiuni

   Per informata ma shum hin ne discord,e ndalun se ni staf i Asenshus e bente me titra shqip naruto dhe me nuk e ben je esh bezdisur.Shif Anime tjera

 • Naruto28/06/2019Përgjigjiuni

  pse nuk del episodi 68

 • Naruto fan03/07/2019Përgjigjiuni

  Ju thoshit do ta mbyllim me 5 gusht por ju spo hudhni episoda fare!

  • Monkey d luffy15/07/2019Përgjigjiuni

   Mo kish qon njoni kjo do mbylleshte prandaj ti mos thu snxjerrin ep,se punen qe e bejne smarrin lek hin ne discord per informata ma shum se naruto do vazhdoj!!

 • Naruto uchiha06/07/2019Përgjigjiuni

  A mund me i be te 500 pjeset e narito shippiden

  • Monkey d luffy14/07/2019Përgjigjiuni

   Bro ti qe thu 500 ep duhet gati 5 vjet dhe askush faqe shqiptare si ka 500 ep te naruto shippuden nese ne duam ep ma shum paguaj

 • Blin06/07/2019Përgjigjiuni

  Hej ju votoni Naruton qe ta vazhdojn

 • Erik08/07/2019Përgjigjiuni

  Kur do dalin episodet e reja te narutos???

  • Monkey d luffy15/07/2019Përgjigjiuni

   Do fillojn tani por ju lutem perhapeni pak faqen qet vazhdoj.se tani ka ndihmu njoni me lek,e falenderoj shum por ju lutem shperndaheni

 • Naruto uchiha08/07/2019Përgjigjiuni

  Jeni me te miret po sikur episodet e narutos ti nxirnit me shpejt do ishte me mire

  • Monkey d luffy14/07/2019Përgjigjiuni

   Naruto ne Asenshu ka perfunduar ka plot anime tjera mos mereni vetem me naruto dhe kto hupin kohen qe tna sjellin do anime shqip

  • Monkey d luffy15/07/2019Përgjigjiuni

   Naruto vazhdon

   • Naruto uchiha16/07/2019Përgjigjiuni

    Ca flet ti
    Naruto eshte anim legjendar ia vken ta besh shqip

    • Monkey d luffy16/07/2019Përgjigjiuni

     Faqja Asenshu nuk merret vetem me nje anime ka ndonje tjeter si pelqen naruto po don deni anime tjt dhe mosthoni ep ma shum prisni do dalin ep mos i lodhni!!

 • Naruto uchiha17/07/2019Përgjigjiuni

  Me vjen keq ner vlla por un kete anim kam fiksim kete kerkoj

 • Naruto18/07/2019Përgjigjiuni

  Kur do Dali episodi 70

  • Monkey d luffy19/07/2019Përgjigjiuni

   Bonu staf ti e perkthe naruto? E shef sa let o

 • Naruto uchiha21/07/2019Përgjigjiuni

  Po te dija ta perktheja nuk rrija tu ju lut ju

 • Najdi02/08/2019Përgjigjiuni

  Kush eshte gati per episodin e 74 te narutos?!

  Une jam

 • mario05/08/2019Përgjigjiuni

  kur del 75

 • mario05/08/2019Përgjigjiuni

  kur do dali episodi i 75

  • Bisha06/09/2019Përgjigjiuni

   Asenshu si ja kaluat .Do ishte shum mire nqs ju do u merrnit vtm me nje serjal dhe ta conit deri ne fund shpejt dhe me pas me tjetrrin.Sepse kushdo qe do te shikoj dicka don ta shofi deri ne fund dhe jo gjysma gjysma se nga 20 min jan episodet …Naruto eshte serjali me i pelqyer nga femijet dhe mund ti nxjerresh shum shpejt episodet ngaqe ka mbi 15 vite qe kam dal episodet..Personalisht fo ju falenderoja shum nqs do ju perkushtoheshit vtm narutos per disa dit deri sa ta mbarin dhe me vone me te tjerat.Do isha shum i kenaqur me nje pergjigje nga ana juaj.Faleminderit

 • enes05/08/2019Përgjigjiuni

  kur del episodi 75

 • enes05/08/2019Përgjigjiuni

  kur del episodi 75 i narutos

 • Bisha06/09/2019Përgjigjiuni

  Asenshu si ja kaluat .Do ishte shum mire nqs ju do u merrnit vtm me nje serjal dhe ta conit deri ne fund shpejt dhe me pas me tjetrrin.Sepse kushdo qe do te shikoj dicka don ta shofi deri ne fund dhe jo gjysma gjysma se nga 20 min jan episodet …Naruto eshte serjali me i pelqyer nga femijet dhe mund ti nxjerresh shum shpejt episodet ngaqe ka mbi 15 vite qe kam dal episodet..Personalisht fo ju falenderoja shum nqs do ju perkushtoheshit vtm narutos per disa dit deri sa ta mbarin dhe me vone me te tjerat.Do isha shum i kenaqur me nje pergjigje nga ana juaj.Faleminderit

  • Monkey d luffy08/09/2019Përgjigjiuni

   Do ishte mir ti thiresh fëmijet! dhe të shihni bashk naruto ndoshta rritet dhe aktiviteti i serverit

 • Naruto15/09/2019Përgjigjiuni

  Episoti 83 kur do dalin se ka me shum se nje jav qe nuk del

 • Master15/09/2019Përgjigjiuni

  Episodi 83 do dale apo jo

 • the dark19/09/2019Përgjigjiuni

  episodi 83 a do daliiiiiii??????

 • Bisha24/09/2019Përgjigjiuni

  Kur do i nxiirrni episodet na thoni ta dim

 • Kingg28/09/2019Përgjigjiuni

  A do ket me episode te Narutos, nese po kur do dalin te tjeret

 • Anime06/10/2019Përgjigjiuni

  Kur del ep 85

 • Islam ibishu11/10/2019Përgjigjiuni

  Kur del episodi 85 i Narutos

 • kfdjkfjkj14/10/2019Përgjigjiuni

  kur del episodi 85

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)