No Game No Life

No Game No Life

Nov. 25, 2019
Vlerësimi Yt: 0
9.2 13 Vota

Përkthyesi

Përkthyesi

Stafi

Video trailer

Përshkrimi

Sora dhe Shiro janë dy fëmijë që janë të njohur në botën e lojërave online si Bosh, një grup lojtarësh të pamposhtur. Një ditë, ata sfidohen në një lojë shah nga Teti, një zot nga një realitet tjetër. Ata të dy fitojnë dhe u ofrohet të jetojnë në një botë që rrotullohet rreth lojërave.

No Game No Life
Data e LançimitNov. 25, 2019
Data e PërfundimitJan. 20, 2020

Sezonet dhe Episodet

1Sezoni 1 Nov. 25, 2019

Anime të Ngjajshme

Ao no Exorcist
Naruto Shippūden
Dororo
The Rising of The Shield Hero
Boruto: Naruto Next Generations
Parasyte -the maxim-
Black Clover
Highschool of the Dead
(+18) Devilman Crybaby
Saga of Tanya the Evil
Naruto
One-Punch Man

koment

  • Kjo anime qenka 🔥fare ju lutem postoni sa me shum nga kjo…Respekte👊

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)