One-Punch Man

One-Punch Man

Jan. 12, 2019
Vlerësimi Yt: 0
9.6 15 Vota

Përkthyesi

AnimeShqipTV
Përkthyesi

Stafi

Video trailer

Përshkrimi

Mundësoi: AnimeShqipTV.COM
Historia e Saitama, një hero që e bën këtë vetëm për qejf dhe mund të mposhtë armiqtë e tij me një grusht të vetëm.

One-Punch Man
Titulli Shqipワンパンマン
Data e LançimitJan. 12, 2019
Data e PërfundimitJan. 13, 2019
Sezone1
Episode12

Sezonet dhe Episodet

1Sezoni 1 Jan. 12, 2019
2Sezoni 2 Apr. 16, 2019
10

Anime të Ngjajshme

Goblin Slayer
Dragon Ball Super
Last Hero Inuyashiki
One Piece
THE PROMISED NEVERLAND
Sword Art Online: Alicization
Dragon Ball Z Kai
Super Dragon Ball Heroes
Code Geass: Lelouch of the Rebellion
Noragami
Naruto Shippūden
(+18) Ao-chan Can’t Study!

komente

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)