Pingu in the City

Pingu in the City

Jan. 12, 2019
Vlerësimi Yt: 10
8.1 12 Vota

Përkthyesi

Naomi Iwata
Përkthyesi

Stafi

Video trailer

Përshkrimi

Pingu in the City
Titulli Shqipピングー in ザ・シティ
Data e LançimitJan. 12, 2019
Data e PërfundimitJan. 20, 2019
Sezone2
Episode37

Sezonet dhe Episodet

1Sezoni 1 Jan. 12, 2019

Anime të Ngjajshme

Noragami
(E PACENSURUAR) Why the hell are you here, Teacher!?
One Room
Super Dragon Ball Heroes
(E CENSURUAR) Why the Hell are You Here, Teacher!?
Parasyte -the maxim-
Dragon Ball Super
Dragon Ball Z Kai
Boruto: Naruto Next Generations
Tokyo Ghoul
Naruto Shippūden
My Hero Academia: Episodet Speciale

koment

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)