ReLIFE

ReLIFE

Jul. 02, 2016
Vlerësimi Yt: 0
7.5 11 Vota

Përkthyesi

mghdus
Përkthyesi

Stafi

Video trailer

Përshkrimi

Arata Kaizaki (27) hoqi dorë nga puna të cilën mori menjëherë pas diplomimit, pas tre muajsh. Jeta e tij nuk shkoi mirë pas kësaj. Tani prindërit po e kërcënojnë se nuk do t’i dërgojnë më para, dhe duan që ai të kthehet përsëri në fshat. Ai nuk ka asnjë shok ose të dashur me të cilën të flas… Teksa ai është në fund fare, një njeri me emrin Rio Joake shfaqet. Ai e fton Kaizakon që t’i bashkohet një programi rehabilitimi të quajtur ReLife. Ky program përdorë një lloj barne e cila e bën atë të duket më i ri dhe e dërgon në shkollë të mesme…

ReLIFE
ReLIFE
Titulli ShqipReLIFE
Data e LançimitJul. 02, 2016
Data e PërfundimitSep. 24, 2016
Sezone1
Episode13

Sezonet dhe Episodet

1Sezoni 1 Jul. 01, 2016

Anime të Ngjajshme

One Piece
Code Geass: Lelouch of the Rebellion
Super Dragon Ball Heroes
Goblin Slayer
(E CENSURUAR) Why the Hell are You Here, Teacher!?
Naruto Shippūden
Boruto: Naruto Next Generations
My Hero Academia: Episodet Speciale
Another
(E PACENSURUAR) Why the hell are you here, Teacher!?
Angels of Death
One Room

komente

 • Dbz4ever08/04/2019Përgjigjiuni

  Vazhdojeni kte anime ju lutem !!

 • Anime26/07/2019Përgjigjiuni

  Kur do ti qisni te gjitha episodet

 • Super26/07/2019Përgjigjiuni

  Jeni me te miret

 • Perse spo e vazhdoni kete anime

 • Jeni faqja me kot ju kur i qisni epidodet i hapni dhe mos qisni sorry kete dhe kete gje se keni bere vetem ne 1 apo dy episode por te pakten 25 episode ku hyne relife one room boruto last hero inuyashiki goblin slayer ep 11

  • Gogoli06/08/2019Përgjigjiuni

   Edhe une jame dakorte qe si hape te gjitha episodet por asenshu eshte nje super faqe per anime me e mira ne shqiperi

  • Dbz4ever20/08/2019Përgjigjiuni

   Fuklu pse je kaq koqe ? po te dija nja dy gjera me shum per internetin do e kuptoja

 • Dbz4ever20/08/2019Përgjigjiuni

  Fuklu pse je kaq koqe ? po te dija nja dy gjera me shum per internetin do e kuptoje

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)