Përkthyesi

ShyMuffin
Përkthyesi

Stafi

mghdus isTypeSetting
TypeSetting

Video trailer

Përshkrimi

Kirito zgjohet në një pyll të madh, fantastik të mbushur me pemë të tmerrshme. Në kërkimin e tij për të dhëna për të vërtetën e rrethinës së tij, ai has një djalë të ri që duket se e njeh atë. Ai duhet të jetë një NPC i thjeshtë, por thellësia e emocioneve të tij nuk duket ndryshe nga një njeri. Ndërsa kërkojnë për prindërit e djalit, Kirito gjen një kujtesë të veçantë që i kthehet atij. Një kujtim nga fëmijëria e tij, nga ky djalë dhe një vajzë, gjithashtu, me flokë të artë dhe një emër që ai kurrë nuk duhet ta harrojë – Alice.

Sword Art Online: Alicization
Sword Art Online: Alicization
Titulli ShqipSword Art Online: Alicization
Data e LançimitJul. 08, 2012
Data e PërfundimitOct. 08, 2018
Sezone3
Episode51

Sezonet dhe Episodet

3Sezoni 3 Oct. 01, 2018

Anime të Ngjajshme

Fate/Zero
Detective Conan
My Hero Academia
Tokyo Ghoul
Naruto Shippūden
Highschool of the Dead
The Rising of The Shield Hero
One Piece
Charlotte
Boruto: Naruto Next Generations
Super Dragon Ball Heroes
Noragami

komente

 • Asensh nuk e di se si jeni faqja me e mire ne shqiperi ne tre seriale ju keni qitur veten 5 episodet e para dhe e keni ndaluar skeni qitur me episode edhe e keni dere kete gje ne seriale shume te bukura qe une dhe shume te tjer duan qe ti ndjekin si pershembudh noragomi, fate zero sword dhe art online

  • Asensh nuk e di se si jeni faqja me e mire ne shqiperi ne tre seriale ju keni qitur veten 5 episodet e para dhe e keni ndaluar skeni qitur me episode edhe e keni dere kete gje ne seriale shume te bukura qe une dhe shume te tjer duan qe ti ndjekin si pershembudh noragomi, fate zero sword dhe art online e keni ndaluar ne gjysem

   • Fuklu17/08/2019Përgjigjiuni

    Edhe detectice cocan

    • Fuklu17/08/2019Përgjigjiuni

     Edhe dragon ball super 5 episode i leni qite epn e par epn e 50 epn e 70 epn 130 epn 131

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)