Tokyo Ghoul

Tokyo Ghoul

Jul. 04, 2014
Vlerësimi Yt: 10
9.6 112 Vota

Përkthyesi

Shuhei Morita
Përkthyesi

Stafi

Sora Amamiya isTôka Kirishima (voice)
Tôka Kirishima (voice)
Shintarou Asanuma isNishiki Nishio (voice)
Nishiki Nishio (voice)
Natsuki Hanae isKen Kaneki (voice)
Ken Kaneki (voice)
Takahiro Sakurai isUta (voice)
Uta (voice)
Yûya Uchida isArata Kirishima (voice)
Arata Kirishima (voice)
花江夏树 is佐佐木琲世
佐佐木琲世

Video trailer

Përshkrimi

Tokyo Ghoul
Titulli ShqipVampiri i Tokios
Data e LançimitJul. 04, 2014
Data e PërfundimitOct. 09, 2018
Sezone4
Episode41

Sezonet dhe Episodet

1Sezoni 1 Feb. 24, 2019
10
2Sezoni 2 Apr. 20, 2019
3Sezoni 3 Oct. 13, 2019
4Sezoni 4 Oct. 09, 2018
1
SPSezoni SP Oct. 25, 2019

Anime të Ngjajshme

Code Geass: Lelouch of the Rebellion
One-Punch Man
Captain Tsubasa
Naruto
Vinland Saga
Naruto Shippūden
Highschool of the Dead
Sword Art Online: Alicization
Charlotte
Another
Angels of Death
One Piece

komente

 • raul28/04/2019Përgjigjiuni

  pse ska dal sezoni 2

 • Ghoul26/06/2019Përgjigjiuni

  Ku osht sezoni 3

 • Paranoja27/07/2019Përgjigjiuni

  Sezoni 3 ku eshte

 • Perse se keni qitur sezonin 3

 • Dbz4ever20/08/2019Përgjigjiuni

  A ju a qitsha mu ne vrim te mamit un ju komentuesave vk.A nuk kuptoni qe edhe ata jan njerez si ju dhe jo robota.Jan te zene me projekte te tjera dhe kur te vi koha do dali dhe Tokyo Ghoul beni durim dhe shikoni ndonje anime tjeter deri atere

 • ghoul27/08/2019Përgjigjiuni

  te qifsha robt Dbz4ever ca hallin ke qe shan

  • Dbz4ever27/08/2019Përgjigjiuni

   Do tqi ty e kush tka bo ty mor karakurva mutit.Mos na ha shum karin dhe mo na bej te fortin se do te bej me 3 vllezer mbrenda vitit fis midhja mutit .ta lag mamin per 3 sekonda tqifsha tvdekmit nvorr.Lexo mir ca kam thene te komenti i par dhe kuptoje mor tqifsha trut.Se po te kishit cik trru ju sdo vinit ktu e tu canit karin perkthyesave me kerkesa.Fis pompa.Po erdhe komentove dhe njeher kshu me te shara do ta caj farfallen ty mamit motres kusherires halles gjyshes dhe komshis ne kat tpar.

   • Qesh28/08/2019Përgjigjiuni

    O cuna mos shani kot se komentet sjan bo me shajt po me fol

 • plliz sezonin 3

 • Edi06/10/2019Përgjigjiuni

  Te lutem do te doja te dija kur do ta nxirrni sezonin 3 dhe per me teper jeni nje superrrrrrr anime bravo mos ndalo veq posto me shum anime👍👍👍👍👍👍👍

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)