Tonari no Seki-kun

Tonari no Seki-kun

Apr. 17, 2019
Vlerësimi Yt: 0
10 9 Vota

Përkthyesi

FallenKnight
Përkthyesi

Stafi

Video trailer

Përshkrimi

Në mes të klasës në një shkollë të caktuar, Rumi Yokoi, një studente e zellshme, e ka kthyer jetën e saj në klasë me kokë poshtë kur shoku i saj i bankës, Toshinari Seki fillon të luajë vetë në bankën e tij në klasë. Megjithëse Rumi është e bezdisur nga orët e vështira e të ndërlikuara të Toshinarit, ajo gjen veten të tërhequr në hobin e tij interesant. Asnjëherë nuk është në gjendje të përqëndrohet, Rumi vëzhgon mënyrat mahnitëse të Sekit për neglizhencë në klasë.

Tonari no Seki-kun
Titulli ShqipKomshiu im Seki
Data e LançimitApr. 17, 2019
Data e PërfundimitJan. 24, 2020
Sezone1
Episode23

Sezonet dhe Episodet

1Sezoni 1 Apr. 17, 2019

Anime të Ngjajshme

My Hero Academia
Another
Goblin Slayer
My Hero Academia: Episodet Speciale
Highschool of the Dead
Black Clover
(+18) Ao-chan Can’t Study!
Super Dragon Ball Heroes
Boruto: Naruto Next Generations
Noragami
(+15) Why the Hell are You Here, Teacher!?
Dragon Ball Super

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)