Vinland Saga

Vinland Saga

Dec. 31, 2019
Vlerësimi Yt: 0
9.6 24 Vota

Përkthyesi

Saitama
Përkthyesi

Stafi

Deku isRedaktor
Redaktor

Video trailer

Përshkrimi

Për një mijë vjet, vikingët kanë bërë mjaft emër dhe reputacion për veten e tyre si familjet më të forta me etjen për dhunë. Thorfinn, djali i një prej luftëtarëve më të mëdhenj të Vikingëve, kalon fëmijërin e tij në një fushë beteje duke rritur aftësitë e tij në aventurën për të shpenguar hakmarrjen më të dëshiruar pasi babai i tij u vra.

Vinland Saga
Data e LançimitDec. 31, 2019
Data e PërfundimitJan. 31, 2020
Sezone1
Episode24

Sezonet dhe Episodet

1Sezoni 1 Dec. 31, 2019
10

Anime të Ngjajshme

Ao no Exorcist
Dragon Ball Super
(+18) Devilman Crybaby
Detective Conan
Angels of Death
ReLIFE
Demon Slayer
Sword Art Online: Alicization
Dragon Ball Z Kai
Code Geass: Lelouch of the Rebellion
One-Punch Man
One Piece

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)