(+15) Why the Hell are You Here, Teacher!?

(+15) Why the Hell are You Here, Teacher!?

Apr. 23, 2019
Vlerësimi Yt: 0
7 6 Vota

Përkthyesi

FallenKnight
Përkthyesi

Stafi

mghdus isRedaktim
Redaktim

Video trailer

Përshkrimi

17-vjeçari Ichirou Satou është një adoleshent normal i cili gjithmonë ndodh që të gjejë veten në situata të papërshtatshme me mësuesen e tij, Kana Kojima. Ndiqni këtë komedi erotike dashurie për aksidentet e tyre gjatë gjithë jetës së tyre të përditshme dhe se si Ichirou dhe Kana zgjedhin t’i trajtojnë ato.

(+15) Why the Hell are You Here, Teacher!?
Titulli ShqipPse Dreqin Jeni Këtu, Mësuese?!
Data e LançimitApr. 23, 2019
Data e PërfundimitMay. 22, 2019
Sezone1
Episode12

Sezonet dhe Episodet

1Sezoni 1 Apr. 23, 2019

Anime të Ngjajshme

The Rising of The Shield Hero
(+18) Ao-chan Can’t Study!
Super Dragon Ball Heroes
One-Punch Man
Captain Tsubasa
Tonari no Seki-kun
My Hero Academia
My Hero Academia: Episodet Speciale
Charlotte
Goblin Slayer
Pingu in the City
Last Hero Inuyashiki

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)