Përshëndetje të gjithëve, Naruto Shippuden do të vazhdojë me episodet dhe po punojmë fort për të bërë maksimumin. Ju sigurojmë se për sa kohë faqja të jetë hapur, Naruto do të vazhdojë derisa të përfundohet. Ju lutemi të bëni vetëm pak durim. Ju sugjerojmë edhe Animet e tjera me të cilat kemi punuar. Me Respekt, Stafi i Asenshu.

EPISODE

1910 Shiko Të Gjitha
Po Ngarkohet...

REKOMANDIME

Po Ngarkohet...

SERIALE

63 Shiko Të Gjitha
Po Ngarkohet...

FILMA

33 Shiko Të Gjitha
Po Ngarkohet...

LAJME

Shiko Të Gjitha
“Fullmetal Alchemist: Brotherhood” Vjen në Asenshu
Duke filluar nga dita e Hënë (4 Maj), bashkë me Hunter x Hunter, në listën tonë të Animeve do të shtohet edhe Anime numër një, me vlerësimin më të lartë. Episodet do të fillojnë ...
“Hunter x Hunter” Vjen në Asenshu
Asenshu njofton të gjithë ndjekësit se duke filluar nga e Hëna (4 Maj), Seriali “Hunter x Hunter” do të vijë me episode çdo ditë. “Hunter x Hunter” është një nga ...
“BORUTO: NARUTO NEXT GENERATIONS” Shtyhet si Pasojë e COVID-19
Pikat Kyçe• Pas Episodit 154 të “Boruto: Naruto Next Generations” do të ketë ndalim të serisë• Pandemia e Koronavirusit të ri ka qenë shkak për këtë shtyrje• Episodi 154 do ...
ONE PIECE: EPISODET E KAPITULLIT WANO KUNI SHTYHEN SI PASOJË E VIRUSIT COVID-19
Në datë 20 Prill 2020 kompania Toei Animation ka njoftuar zyrtarisht se episodet e radhës të One Piece: Kapitullit Wano Kuni do të shtyhen si pasojë e virusit COVID-19. Kjo është hera e ...
Pyetjet më të Shpeshta