Fituesit: Asenshu Anime Awards 2023

Asenshu Leader14 Dhjetor, 2022Shikime 12879

Pas plot 10 ditëve votime, është momenti të tregojmë se cilat seri dhe personazhe anime, fansat shqiptarë kanë vendosur si më të mirat e vitit që lamë pas. Na ndiqni me çmimet si më poshtë:

Categories