Asenshu Njofton Lançimin e Sezonit 3 – Tokyo Ghoul

Tokyo Ghoul: re vjen së shpejti

admin13 Tetor, 2019Shikime 792

Pas një pushimi mes sezonesh dhe pas kërkesave të shumta nga ju, Asenshu do të lançojë muajin e ardhshëm Sezonin pasardhës të Tokyo Ghoul, Tokyo Ghoul: re.

Njoftimi i Sezonit të Ri.

Sezoni 3 do të lançohet më datë 3 Nëntor, 2019 me rastin e përvjetorit të “AnimeShqipTV“. Për më shumë informacion, na ndiqni në Instagram, @asenshu.official

Categories