Dragon Ball Z Kai rikthehet me Titra Shqip dhe Cilësi të Përmirësuar.

admin7 Mars, 2019Shikime 565

Dragon Ball Z është një nga Animet më të njohura në Shqipëri dhe një nga më të ndjekurat. Për këtë arsye kemi vendosur të sjellim një Anime që ia vlen të quhet më e mira në një Format të përmirësuar, me pak fjalë kemi zgjedhur “Dragon Ball Z Kai” për të ndjekur Historinë Origjinale nga Mjeshtri Akira Toriyama. Kjo Anime është rikrijuar në vitin 2013-2014 dhe ka gjithsej 167 Episode.

Si do të veprohet? Me rastin e 30 Vjetorit të “Dragon Ball”, Asenshu do të rihedh të gjitha Episodet e Dragon Ball Z Kai për t’i ripërmirësuar cilësinë dhe do të heqim nga sot të gjitha Episodet e “Dragon Ball Z Kai” dhe “Dragon Ball Z” që janë në disponim. Dhe do të përkthehet Seria e tërë.

Kur do të lançohen Episodet? Episodet e ripërmirësuara (1-19) do të hidhen sapo të bëhen nga Grupi, ndërsa nga ana tjetër episodet e reja (20 e lart) do të hidhen duke filluar në 3 Prill.

Të tjera informacione do të vijnë më vonë. Na ndiqni në Twitter dhe Facebook.

Categories

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)