Raporto një Problem

Black Clover 1x30

Magjistari i Pasqyrës

 

Serverat Alternativ


 Mp4Upload    

Black Clover: Episodi 30
May. 24, 2019

Black Clover Sezoni 1

komente

 • €sli11/06/2019Përgjigjiuni

  Kur do te dalin episodet e reja te Black Clover ??

 • Asta X Yuno16/06/2019Përgjigjiuni

  Kur do dalin episodet e reja ??

 • Adi12/07/2019Përgjigjiuni

  Kur dalin episodet e tjera.

 • egg13/07/2019Përgjigjiuni

  pershendetje kan dal dhe 7 episode te reja te black clover nese keni mundesi mi qit me tira !!

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)