Raporto një Problem

1080p681 Shikime

Super Dragon Ball Heroes 1x38

Përplasja më e Fortë në Universin Ekzemplar. Përplasja midis Blusë dhe së Kuqes.

 

SHIKO/SHKARKO


ASENSHU MP4UPLOAD VOE VIDMOLY     

Super Dragon Ball Heroes: Episodi 38
Oct. 09, 2021

Super Dragon Ball Heroes Sezoni 1