Raporto një Problem
Crystal Sky of Yesterday

Crystal Sky of Yesterday

Jan. 26, 2021
Vlerësimi Yt: 0
8.6 19 Vota

Video trailer

Përkthyes

Ms.Todoroki
Përkthyes

Stafi

Përshkrimi

Historia e disa studentëve të shkollës së lartë në një fshat kinez, ëndrrat e tyre, miqësitë dhe romancat.

 

Shiko / Shkarko


AnimeShqipTv VeryStream

Crystal Sky of Yesterday
   
 Dragon Ball Kai

Anime të Ngjajshme

The Wind Rises
Dragon Ball Z: The Tree of Might
Charlotte OVA Special
Dragon Ball Z: The History of Trunks
Koe no Katachi a.k.a. A Silent Voice
Weathering With You
Your Name | Kimi No Na Wa
The Girl Who Leapt Through Time
A Letter to Momo
A Whisker Away