Dragon Ball: Episode of Bardock

Dragon Ball: Episode of Bardock

Dec. 17, 2011Japan20 Min.TV-PG
Vlerësimi Yt: 0
10 11 Vota

Video trailer

Përkthyes

Yoshihiro Ueda
Përkthyes

Stafi

Përshkrimi

Ky është vazhdimi i aventurave të Bardok, babait të heroit Goku. Ai ka udhëtuar në të shkuarën dhe aty takon disa miq të rinj dhe armiq. Pas disa ngjarjesh, ai transformohet në formën legjendare dhe aq të përfolur. Se çfarë është dhe çfarë ka ndodhur zbulojeni tani!

Dragon Ball: Episode of Bardock
Titulli ShqipSferat e Dragoit: Episodi i Bardokut
IMDb Rating7.6 940 Vota
TMDb Rating6.5 Vota

Anime të Ngjajshme

A Letter to Momo
My Hero Academia: Heroes Rising
Dream 9 Toriko & One Piece & Dragon Ball Z Super Collaboration Special!!
Dragon Ball Z: Battle of Gods
Dragon Ball Z: The Tree of Might
Naruto Shippuden the Movie The Lost Tower
Naruto Shippuden The Movie
The Seven Deadly Sins the Movie: Prisoners of the Sky
Naruto: Find the Crimson Four-leaf Clover!
Dragon Ball Z: Cooler’s Revenge
Dragon Ball Z: The History of Trunks
Dragon Ball Super: Broly

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)