Raporto një Problem

1080p1K Shikime
Dragon Ball Z: Dead Zone

Dragon Ball Z: Dead Zone

Jul. 03, 2021JP.41 Min.13+
Vlerësimi Yt: 0
10 3 Vota

Video trailer

Përkthyes

Rosinante
Përkthyes

Stafi

Përshkrimi

Djali i Ndihmësit të vjetër të Kamit të Tokës ka ardhur për t’u hakmarrë ndaj Kamit që ka fituar pozicionin e Zotit të Tokës. Pasi merr peng Gohanin dhe bëhet i pavdekshëm me anë të Sferave të Dragoit, ai përballet me Gokun në një betejë.

SHIKO/SHKARKO


ASENSHU VOE      

Dragon Ball Z: Dead Zone
Titulli ShqipSferat e Dragoit Z: Zona e Vdekur

Anime të Ngjajshme

One Piece: The Movie (2000)
The Girl Who Leapt Through Time
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train
Dragon Ball Z: Lord Slug
Dragon Ball: Episode of Bardock – FULL HD
Dragon Ball Z: Bojack Unbound
Naruto Shippuden the Movie The Lost Tower
Dragon Ball Z: Broly – Second Coming
Naruto: Find the Crimson Four-leaf Clover!
My Hero Academia: All Might Rising
My Hero Academia: Heroes Rising
Dragon Ball Z: Broly – The Legendary Super Saiyan