Raporto një Problem
Dragon Ball Z: Lord Slug

Dragon Ball Z: Lord Slug

Mar. 02, 2020
Vlerësimi Yt: 0
9.4 16 Vota

Video trailer

Përkthyes

Përkthyes

Stafi

Përshkrimi

Një Super Namekian me emrin Slug vjen për të pushtuar Tokën. Por Luftëtarët Z bëjnë më të mirën e tyre për ta ndaluar Slug-un dhe ushtrinë e tij.

 

Serverat Alternativ


Asenshu OK.RU Mega

 
Dragon Ball Z: Lord Slug

Anime të Ngjajshme

Boruto: Naruto the Movie
Naruto Shippuden the Movie The Lost Tower
My Hero Academia: Heroes Rising
The Seven Deadly Sins the Movie: Prisoners of the Sky
Dragon Ball Z: Bojack Unbound
Dragon Ball Z: Cooler’s Revenge
One Piece: The Movie (2000)
Dream 9 Toriko & One Piece & Dragon Ball Z Super Collaboration Special!!
Dragon Ball: Episode of Bardock – FULL HD
Dragon Ball Z: Super Android 13
Dragon Ball Z: Battle of Gods
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow