Raporto një Problem
BluRay973 Shikime
Dragon Ball Z: Super Android 13

Dragon Ball Z: Super Android 13

Jul. 11, 1992Japan46 Min.TV-PG
Vlerësimi Yt: 0
8.8 13 Vota

Video trailer

Përkthyes

mghdus
Përkthyes

Stafi

Përshkrimi

Vdekja e Dr. Gero në duart e Androidit 17 dhe 18 nxit aktivizimin e Androidëve 13, 14 dhe 15. Ata përpiqen të vrasin Gokun, i cili lufton ata me ndihmën e Tranks, Pikolo, Vexhita, Krilin dhe Gohan. Çfarë do të ndodhë? Zbulojeni këtë tani!

Dragon Ball Z: Super Android 13
Titulli ShqipDragon Ball Z: Super Android 13
IMDb Rating7.3 4,894 Vota
TMDb Rating6.6 Vota

Anime të Ngjajshme

My Hero Academia: Heroes Rising
Dragon Ball Z: Cooler’s Revenge
Naruto Shippuden the Movie The Lost Tower
Boruto: Naruto the Movie
The Girl Who Leapt Through Time
Dragon Ball Z: Lord Slug
ONE PIECE: STAMPEDE
Dragon Ball Z: The Return of Cooler
Dragon Ball Z: Fusion Reborn
My Hero Academia: All Might Rising
Dragon Ball Z: Battle of Gods
Dragon Ball: Episode of Bardock

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)