Raporto një Problem
Dragon Ball Z: The History of Trunks

Dragon Ball Z: The History of Trunks

Mar. 01, 2020
Vlerësimi Yt: 0
10 8 Vota

Video trailer

Përkthyes

Përkthyes

Stafi

Përshkrimi

Kanë kaluar trembëdhjetë vjet që kur Androidët filluan të vrisnin si të tërbuar dhe Son Gohan është personi i vetëm që po i lufton. Ai merr djalin e Vexhitës, Tranksin, si një student. Tani Tranksi duhet të mendojë një mënyrë për të ndryshuar këtë të ardhme apokaliptike.

 

Serverat Alternativ


Asenshu OK.RU

 
Dragon Ball Z: The History of Trunks

Anime të Ngjajshme

Dragon Ball Z: Battle of Gods
A Letter to Momo
The Girl Who Leapt Through Time
My Hero Academia: Heroes Rising
My Hero Academia: All Might Rising
Dragon Ball Z: Bojack Unbound
ONE PIECE: STAMPEDE
King of Thorn
Naruto Shippuden the Movie The Lost Tower
Dragon Ball Z: Cooler’s Revenge
Dragon Ball Z: Lord Slug
Naruto Shippuden The Movie

Posto një Koment

Emri *
Ky emër do të shfaqet publikisht.
Email *
Emaili juaj nuk do të bëhet publik.
Sajti juaj (Shpërfilleni)